Compare

Pole midagi võrrelda

0 toode(t): 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Ruumide kaunistamine

Homedream OÜ pakub ruumide kaunistamise teenust asutustele (hotellid, spaad, restoranid, pangad, salongid jne) ja eraisikutele.

Ruumide kaunistamisel kasutame suuri vaase, lillepotte ja kunsttaimi või ka muud kliendile sobilikku. Pakume ise välja terviklahendusi või teeme koostööd asutuse sisekujundajaga. Kaunistamiseks vajalikud tooted hangime oma partneritelt Itaaliast, Hollandist ja Rootsist.

Lisainformatsiooni ja hinnapakkumise saamiseks võtke meiega ühendust e-posti aadressil tere@homedream.ee või telefonil 5166 568.

Tehtud tööd:

Hedon SPA & Hotel - vaata pilte

Hedon on heaoluspaa ja 72 toaga nelja tärni tasemel hotell, mis asub otse Pärnu rannaliival, ajaloolises Pärnu Mudaravila hoones.

Ruumide kaunistamisel on kasutatud väga palju erinevaid kõrrelisi ja rannakive, mis on inspireeritud ümbritsevast loodusest. Kõik hotellitoad said kaunistatud naturaalsetes toonides kvaliteetsete ja stiilsete lillevaasidega. Fuajeed ja koridorid kõrtega ning spaa ruumidesse said pandud valgustusega lillepotid, mis annavad õdusust veel juurde.

Kaubamajakas - vaata pilte

Koostöös Kaubamajaka sisearhitekti Marit Kruusiga Disainistuudiost See On kaunistasime esimese korruse sissekäigu kõrval oleva aknaääre ja eskalaatori ümbruse. Valitud said valgustusega lillepotid koos moodsate havisabadega. Istepinkide vahele madalamad kunstpuud. Teise korruse Gurmaania ala keskele valisime suured valged lillepotid valgete orhideedega. Eesmärk oli luua juurde hubasust ning veidi eraldada kohvikud üksteisest.

Ravispaahotell Tervis (Pärnu) - vaata pilte

Tervis on viimastel aastatel teinud läbi põhjaliku uuenduskuuri. Uus väljanägemine on elurõõmus ja looduslähedane. Tegime koostööd Tervise sisekujundaja Riia Ojaga, kaunistatud said fuajeed, koridorid, kala- ja valgusteraapia ruumid, Muuli baar jt. Fuajeede ja koridoride kaunistamise võtmesõnaks oli ümbritseva mereääre pikendus: panime kunstkõrrelised seinaäärsetesse kastidesse, veesilma äärde, lillepottidesse ning klaasseinte taha. Puhkenurkades andsime aktsenti suurte valgete lillepottidega, milles sai kasutada eluslilli. Kala- ja valgusteraapia ruumi võtmesõnaks oli energiat andev troopika, vohav rohelus ja intensiivne oranž.

Port Artur - vaata pilte 

Port Arturi 2016 / 17 jõulukaunistuse teemaks on võlumets. Inspiratsiooni selleks saime meie enda talvest.