Compare

Pole midagi võrrelda

0 toode(t): 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Kuidas osta?

Lisage soovitud tooted ostukorvi.

Tellimuse vormistamise alustamiseks vajutage ostukorvis lingile „Vormista tellimus“.

Seejärel valige, kas soovite tellimuse vormistada külalisena või läbi kliendikonto. Kliendikontoga tellimuse vormistamine tähendab, et registreerite end Homedream.ee veebipoe kasutajaks ja logite kasutajana sisse. Kliendikontoga sisseloginutele on tavahinnaga tooted alati 5% soodsamad. Soodustus aktiveerub peale sisselogimist. Loo kliendikonto siin.

Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis ja makseviis, seejärel vajutage lingile „Esita tellimus“. Tellimuse kinnitus saadetakse tellimuse tegemise käigus märgitud e-posti aadressile.

Tellimuse eest on võimalik tasuda pangalingiga (Swedbank, SEB ) või arvega.

Valige arvega maksmine, kui soovite tellimuse eest tasuda hiljem või teistes pankades siseriikliku maksena. Andmed makse tegemiseks leiate tellimuse kinnituselt, mis saadetakse teie e-posti aadressile.

Kui valisite makseviisiks arvega tasumise, siis palume selle tasuda 5 päeva jooksul. Tellimus kehtib 5 päeva alates tellimuse vormistamisest. Kui selle aja jooksul ei ole arvet tasutud, siis eeldame, et soovite tellimusest loobuda ja tellimus tühistatakse. Tooted postitame teile peale arve tasumist.

Meeldivaid oste!

syda